Sportegy hlásí novou posilu. O komunikaci agentury se bude starat Janeczek

11.01.2022

O komunikaci sportovní agentury, kterou založil bývalý elitní squashista Jan Koukal, se od začátku roku stará David Janeczek. Sportovní novinář, který prošel redakcemi Aktuálně.cz, Seznam Zpráv a naposled Deníku N.

"Sportovci, o které se starám, mají za sebou nesmírně úspěšný rok. Jedná se tak o logický krok. Příchod Davida je pro Sportegy a sportovce skvělá zpráva, protože tím se servis pro sportovce zase posune," říká šéf Sportegy Jan Koukal.

Agentura Sportegy angažovala novináře, který se ve všech třech zmíněných redakcích věnoval sportovním tématům s přesahem do politiky, byznysu a obecně do veřejného dění.

"U sportovců mě kromě výsledků ohromně baví i osobní rovina a jejich příběhy. Ty David jako novinář dokázal velmi dobře zpracovávat. Proto jsem ho oslovil a já se tak budu moci věnovat dalšímu rozvoji společnosti," pokračuje Koukal.

Janeczek opustil novinářskou profesi po osmi letech. "Nebylo to lehké rozhodnutí, protože jsem byl v Deníku N spokojený. S Honzou se ale znám delší dobu a od začátku jsme si lidsky sedli, což bylo pro mě během rozhodování důležité," vysvětluje Janeczek.

"Nehledě na obrovský sportovní potenciál všech, které Honza zastupuje. A také příběhy, které za úspěchy všech stojí," dodává nová posila Sportegy.

Kontakt na Davida Janeczka:

email: press@sportegy.cz

tel: 775 071 328