Plavkyně Seemanová byla draftovaná hvězdou!

01.07.2021

Zlatá medailistka z nedávného Mistrovství Evropy plavkyně Barbora Seemanová se objeví v nadcházející sezoně profesionální ligy ISL. Do svého týmu Iron ji draftoval maďarská plavecká superhvězda Katinka Hossu.

Rozhodnutí změnit své plány ohledně studia v USA otevřelo české plavkyni nové možnosti a jednou z nich je možnost zapojit se do atraktivního plaveckého projektu ISL. "Jsem strašně nadšená, první i druhý ročník jsem sledovala. Je to super propagace našeho sportu. Úplně něco jiného než normální závody, kde se potká celá světová špička. Závody mají ohromný spád, pořád je na co se dívat a je to hrozně napínavý," vypráví nadšeně Seemanová.

V draftu po české královně volného stylu sáhl tým Iron z Budapešti, kde Barbora získala pro Českou republiku po dlouhých letech zlato. "Já jsem neměl žádného favorita, kam bych chtěla. Já jsem byla hlavně ráda, že mi draft vyšel do ISL jsem se vůbec dostala. V týmu jsou také Ranomi Kromowidjojo a Kristóf Milák, takže hodně zajímavá jména myslím, že by jsme mohli být fajn tým," říká natěšeně česká olympionička.

"Těším se moc, jsem nadšená. Je to zase něco nového a jsem zvědavá. Bude to zkouška v tom, že tam člověk jezdí hodně disciplín delší dobu za sebou, tak to bude zase nová zkušenost," dodává na závěr k nové výzvě, která ovšem přijde až po plížících se Olympijských hrách v Tokiu.

Audiozpráva od Báry ke stažení zde:

https://drive.google.com/file/d/1g1IvYvzXArXooYp55tZmwKy7wDXt9UeO/view?usp=sharing