Ducára čeká ve Znojmě souboj o český titul. Jsem rád, že se mě Procházka nebojí, říká

25.05.2022

Nejlepší český profesionální boxer Vasil Ducár bude na galavečeru ve Znojmě (10. června) boxovat o český titul v křížové váze proti Markovi Procházkovi.

"Marek je hodně zkušený borec, ostatně má lepší skóre, než mám já," vyzdvihuje Ducár, že Procházka prohrál v kariéře o jeden zápas méně. Na druhou stranu znojemský rodák boxoval mimo jiné hned dvakrát o jeden ze světových titulů.

Ve Znojmě tak fanoušci uvidí duel české jedničky proti české čtyřce v křížové váze. "Hlavně jsem ale rád, že se zápas uskuteční, protože jsme oslovili i českou dvojku Vaška Pejsara i českou trojku Vladimíra Řezníčka, ale ani jeden zápas nepřijal," vysvětluje Ducár.

"Jsem rád, že Marek zápas vzal. Sám říká, že se mě jako jediný v Česku nebojí, za což jsem rád," pokračuje dvaatřicetiletý boxer, který se po delší době představí doma ve Znojmě, kde před sedmi lety vyhrál český titul v amatérech.

"Doufám, že se mi zápas doma zase povede a obhájím český profesionální titul," dodává civilním povoláním policista a příslušník speciálních jednotek.